Objavte výhody technológie VSD+

Kompresory GA VSD+ s plynulou reguláciou výkonu iPM vyvolali revolúciu v oblasti stlačeného vzduchu.
Inovatívna vertikálna konštrukcia určila nové štandardy a ukázala smer ďalšieho vývoja.

Zistite, koľko môžete s technológiou VSD+ ušetriť!

Ušetrite 50%

Technológia iPM vám prináša významné úspory. S motormi, ktoré používajú permanentné magnety a s možnosťou plynule regulovať výkon kompresora, získate až 50% úsporu elektrickej energie.

Získajte spoľahlivé riešenie

Nová rada kompresorov GA VSD+ chladená olejom obstojí aj v tých najnáročnejších podmienkach. Kompresory majú menej komponentov, poskytujú predĺženú schopnosť prevádzky a ušetria vám mnoho času na údržbu.

Objavte špičkovú kvalitu

Inteligentná technológia VSD+ je najlepšou investíciou do budúcnosti. Nové kompresory Atlas Copco sú osadené veľmi účinnými motormi s možnosťou regulácie a nízkou hladinou hluku.

Minimalizujte priestor

Inovatívna vertikálna konštrukcia je veľmi progresívna. Kompresory pôsobia veľmi kompaktným a robustným dojmom. Obsahujú menej dielov, šetria miesto (až o 60%) a poskytujú lepší prístup pri údržbe.

Počítajte so servisom

Odbornosť. Skúsenosť. Ústretovosť. Naši servisní technici sú pripravení vypočuť si vaše požiadavky, reagovať na vaše potreby, riešiť a vyriešiť vzniknuté problémy so zariadeniami na výrobu stlačeného vzduchu.

Využite skvelé vlastnosti nových kompresorov

Technológia VSD+ (Variable Speed Drive), s možnosťou regulácie výkonu otáčkami motora, je veľmi úsporná.
Kompresory dodajú len také množstvo vzduchu, ktoré skutočne potrebujete.

Počítajte s tichým chodom

Špeciálna konštrukcia, výkonný a tichý olejom chladený motor poskytuje pri prevádzke veľmi nízku hladinu hluku. Kompresory dosahujú maximálny hluk 62 dB(A).

Získajte konštantný tlak

Unikátna technológia VSD+ spoľahlivo eliminuje výkyvy tlaku a únik vzduchu do okolia. Kompresory si tak udržujú stabilný tlak v rozmedzí +- 0,1 bar.

Využite reguláciu výkonu

Technológia premenlivého výkonu VSD+ automaticky nastaví otáčky motora u kompresorov presne tak, aby množstvo stlačeného vzduchu zodpovedalo aktuálnej spotrebe.

Oceníte energetickú účinnosť

Každý dobrý hospodár myslí ekonomicky. Kompresory s VSD+ technológiou sa vám vyplatia. Výdaje za energie poklesnú až o 50% a znížite prevádzkové náklady až o 37%.

Objavíte účinnosť motora

Inovatívny motor s použitím permanentných magnetov iMP dosahuje vysokú účinnosť triedy IE4. Motor je chladený olejom a nepotrebujete prívod chladiaceho vzduchu.

Monitorujte z počítača

Riadiaca jednotka Elektronikon MKV Grafik umožňuje monitorovať všetky funkcie vášho kompresora na diaľku, jednoducho z vášho počítača (LAN monitoring).