HĽADÁME NOVÝCH ĽUDÍ DO KOLEKTÍVU

Sme firma s viac ako 20-ročnou históriou a stabilným kolektívom. Nájdete u nás skúsených odborníkov, ktorí spoločnosť ťahajú od jej vzniku, ale aj novú generáciu, ktorá prináša nové perspektívy do našej práce. Stále však hľadáme nových ľudí, ktorí zdieľajú našu filozofiu a ciele.

Prečo pracovať v ACJ?

V skratke: nemáme korporátne maniere, sme otvorení novým nápadom a plánom. Snažíme sa podporovať ambicióznych ľudí a vytvárať pre nich vhodné podmienky na ďalšie profesijné napredovanie. Veľký dôraz kladieme na vzdelávanie a snažíme sa vytvárať čo najlepšie pracovné prostredie a podmienky. Poskytujeme možnosť flexibilnej pracovnej doby pre našich technikov a obchodných zástupcov, aj opciu Home Office… neustále sa učíme nové veci a preto sa snažíme vždy niečo zlepšovať, aby sme mohli čo najlepšie vykonávať našu prácu. Navyše máme to šťastie zastupovať na slovenskom trhu nadnárodnú priemyselnú skupinu Atlas Copco, jednotku v oblasti kompresorovej techniky a zariadení na výrobu stlačeného vzduchu.

Ak sa Vám naša filozofia pozdáva a mali by ste záujem stať sa členom nášho kolektívu, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Životopisy alebo správy môžete zasielať na adresu atlas.copco@acj.sk

Obchodný zástupca

Hľadáme nových predajcov zariadení na výrobu stlačeného vzduchu: kompresory, sušiče, filtre značky Atlas Copco („jednotka na trhu“), resp. ľudí so skúsenosťami s predajom technických zariadení. Náplň práce: vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a možností na trhu, pomoc zákazníkom pri riešení aktuálnych problémov, budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov…

Servisný technik

Hľadáme teamových hráčov do našej skupiny servisných technikov, ktorých cieľom je operatívne zabezpečovať u zákazníkov údržbu, diagnostiku a opravy zariadení na výrobu stlačeného vzduchu. Znalosti a prax v oblasti kompresorovej techniky je veľkou výhodou… Nezúfajte, ak vám chýbajú znalosti. Budete spolupracovať so skúsenými technikmi, ktorí vás zaškolia a poskytnú podporu.

Iná spolupráca?

Ste živnostník, alebo jednoosobová firma a mali by ste záujem s nami spolupracovať? Vieme Vám poskytnúť podporu vo forme skladových zásob náhradných dielov, asistencie pri riešení opráv alebo servisných zásahov, ako aj naše know-how a administratívnu pomoc, a dokonca podporu v podobe nášho interného systému, ak by ste chceli pracovať pod našou hlavičkou a zároveň by ste si chceli udržať samostatnosť.

Jozef Dudás

Obchodný zástupca Atlas Copco

+421 905 448 621

Západné Slovensko

Peter Hideghéty

Obchodný zástupca Atlas Copco

+421 905 523 607

Západné Slovensko

Miroslav Drmla

Obchodný zástupca Atlas Copco

+421 905 476 390

Stredné Slovensko

Ľudovít Malina

Obchodno - technický zástupca

+421 905 812 040

Východné Slovensko