Nové kompresory GA VSD + (75-110 kW)

Revolučnou konštrukciou kompresorov GA 75-110 VSD+ mení spoločnosť Atlas Copco pravidlá hry v celom odvetví zariadení pre prípravu stlačeného vzduchu.
Už v štandardnom prevedení je tento typ kompresorov vybavený pohonom s premenlivými otáčkami a výkonným motorom s technológiou iPM (s permanentnými magnetmi), ktorý je výsledkom konštrukčného vývoja a umožňuje dosiahnutie kompaktných pôdorysných rozmerov. Kompresor GA 75-110 VSD+ znižuje spotrebu energie v priemere o 50% a pritom zaručuje prevádzkyschopnosť i v najnáročnejších prevádzkových podmienkach. Kompresory série GA 57-110 VSD+ sú vzduchové kompresory budúcnosti, ktoré minimalizujú náklady na elektrickú energiu a maximalizujú mieru prevádzkového vyťaženia. Je možné inštalovať tieto zariadenia aj do najmenších kompresorovní. Stanovujú nový štandard pre nadchádzajúce roky a upevňujú postavenie značky Atlas Copco v segmente zariadení pre výrobu stlačeného vzduchu.

Stacionárne kompresory

Kompletná rada vzduchových kompresorov so vstrekovaním oleja a bezmazných kompresorov pre mnohé priemyselné odvetvia a rôzne aplikácie. Špeciálne prevedenia aj pre lekárske aplikácie. Štandardné a zákazkové konštrukčné riešenia.

Copyright 2020 ACJ, s.r.o. All rights reserved