O spoločnosti

ACJ, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994 ako autorizovaný zástupca a distribútor nadnárodnej priemyselnej skupiny Atlas Copco. Spoločnosť ACJ sa špecializuje na divíziu kompresorovej techniky Atlas Copco, ktorá zastáva v tomto segmente popredné miesto vo svete.

Na základe potrieb a požiadaviek našich zákazníkov a cieľových skupín, s ktorými dlhé roky spolupracujeme, sme rozšírili naše portfólio o ďalšiu divíziu Mobilnej Energie Atlas Copco, ktorá sa orientuje na mobilné kompresory a generátory, a v rámci profesionálnej čistiacej techniky a systémov spolupracujeme so spoločnosťou Kärcher, svetovým lídrom v oblasti čistenia. Tu ponúkame pre priemysel a výrobné podniky kompletný sortiment čistiacej techniky.

0
operatívnych pracovníkov
0
rokov na trhu
0
+
aktívnych zákazníkov

Analýzy a merania

Energetické analýzy meraním množstva vyrobeného stlačeného vzduchu a spotreby energie v kWh, simulácie nových inštalácií s výpočtami nákladov na výrobu.

Produktové riešenia

Široký rozsah energeticky účinných a nákladovo efektívnych vzduchových kompresorov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu pre priemyselné aplikácie a výrobnú sféru.

Autorizovaný servis

Preventívna údržba, pravidelný servis a opravy s použitím originálnych náhradných dielov pre optimálnu prevádzkyschopnosť kompresorovej techniky a zariadení na úpravu vzduchu a plynu.

Prenájom

Krátkodobý a dlhodobý prenájom stacionárnych a mobilných kompresorov, malej stavebnej mechanizácie, ručného narádia a čistiacej techniky.